• شماره تماس: 09130399096
  • ایمیل ما: info@iliyadcc.ir
  • ساعات کاری: 08:00-16:00

قوانین و مقررات سایت

قوانين و مقررات سايت:

۱- شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

استفاده از سایت گروه فرهنگی هنری ایلیا به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از سایت گروه فرهنگی هنری ایلیا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايرانصورت مي پذيرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
گروه فرهنگی هنری ایلیا هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
کلیه ابزارهایی که در سایت گروه فرهنگی هنری ایلیا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
ارتباط با گروه فرهنگی هنری ایلیا ازطریق سایت www.iliyadcc.ir وتلفنهای: ۰۳۱-۵۵۴۲۱۸۸۷ – ۰۹۱۳۰۳۹۹۰۹۶ – ۰۹۱۳۵۶۸۷۷۲۷ – ۰۹۳۶۰۹۵۴۰۴۳

۲- شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات گروه فرهنگی هنری ایلیا، سایت www.iliyadcc.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقیمی شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ایلیا درج نموده است.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

۳- شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال کالا در این فروشگاه از طریق آنلاین انجام میپذیرد.